LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET

Vivamus efficitur, eros nec fermentum varius, nibh arcu pellentesque magna, finibus placerat lorem ipsum dolor sit amet, consectet ur adipiscing elit. elit est sit amet sem. Amet vulputate urna consectetur, imperdiet erat sed, tincidunt dolor. Sed eget velit euismod, ac, condimentum sem. Sed sagittis auctor nisi, in laoreet leo semper sit amet. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Lorem vestibulum pulvinar consequat est a congue. Proin imperdiet tincidunt enim quis blandit.

sma

TAJOMNÉ SVETY POD POVRCHOM ZEME 2

Michaela Dauriel V minulom dieli o téme podzemných svetov sme sa venovali príbehu o podzemnom krištáľovom meste Telos, ktorý mnohých ľudí po celom svete pritiahol ...
sma

TAJOMNÉ SVETY POD POVRCHOM ZEME 2

Michaela Dauriel V minulom dieli o téme podzemných svetov sme sa venovali príbehu o podzemnom krištáľovom meste Telos, ktorý mnohých ľudí po celom svete pritiahol ...
Sambucus_ebulus_bgiu

Baza chabzdová

Baza chabzdová sa podobá na bazu čiernu. Rozdiel je v tom, že baza čierna je drevina a baza chabzdová má stonku zelenú, živú, šťavnatú, priamu a hore rozkonárenú.

agape 2

Prechod do novej dimenzie

Nachádzame sa vo veľmi ťažkom období, plnom skúšok, a to nás núti postaviť sa zoči-voči svojím vnútorným strachom. Na povrch vychádzajú témy, ktoré sme doteraz nemali dôvod riešiť, lebo sme žili v systéme a často sme nemali dôvod niečo vo svojom živote meniť.

kamene- vanadit - kópia

Vanadit

Vanadit je žltý, hnedý, červenohnedý, oranžový, červený, bledožltý a hnedavý nepriesvitný lastúrnatý krehký kameň. Kameň uvedomenia si svojej telesnosti, vášne, úspechu a sebavedomia.

kapucínka

Obličky – zdroj životnej energie

Prechádzame obdobím, v ktorom čelíme silným a náročným situáciám. Mnohí zažívajú pocity neistoty a z nášho podvedomia sa vyplavuje strach a nedôvera. Tieto pocity ovplyvňujú aj naše fyzické telo, najmä zdravie obličiek a močových ciest.

wolf-1640162

Volanie po liečení vzťahu ľudí so zvieratami

Denne sú očkované milióny ľudí, ale nikto nevie zaručiť účinnosť tohto riešenia proti neustále mutujúcemu vírusu. Efektívna liečba ochorenia COVID 19 sa stále hľadá. A zatiaľ ekonomický, sociálny, kultúrny a vzdelanostný život ľudí na celom svete katastrofálne trpí. Neistota je jedinou svetovou istotou.

foto_jankaporubanova - vyrez

Duša kameňov

Janka Porubanová už dlhé roky spolupracuje s Vitalitou ako autorka článkov o Kameňoch. Vníma ich ako živé bytosti. Výklad jednotlivých významov a aspektov kameňov je v jej podaní výnimočný…